8.kolo, neděle 21.10.2012
9:23:1, 2:0, 4:1
JHR JHR
Branky a nahrávky: 13.Matov (Ferda, Urban), 14.Kajnar (Mlynář, Maštera), 18.Mlynář (Sysel), 36.Kajnar (Maštera, Mlynář), 40.Mlynář (Maštera), 43.Kajnar (Sysel), 52.Kajnar (Valík), 53.Březka (Michálek), 57.Michálek – 10.Sviták (Šergl), 55.Sviták (Hertel). Rozhodčí: A.Ryšavý – Lukáč, V.Ryšavý. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 46:29. Průběh utkání: 0:1, 8:1, 8:2, 9:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal – Trnka, T.Strnad, Sysel, Valík, Kabelka, Erat, Procházka – Ferda, Matov, Urban – Mlynář, Kajnar, Maštera – Michálek, Březka, Berka – Sigmund
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kudrfalec – Hertel, Zettl, Pokorný, Čamra, Tkáčik, Klusáček, Zedníková, Šergl, Přibyl, Martinů, Dančišin, Nikodým, Myšík, Draxl, Voves, Sviták, Baxa, Stloukal, Šimánek