20.kolo, neděle 6.1.2013
3:11:0, 1.0, 1:1
MBL MBL
Branky a nahrávky: 1. Ferda (Mlynář, Matov), 28. Matov (M. Strnad, Sigmund), 43. M. Strnad (Matov, Bednář) – 55. Hochman (Petrželka). Rozhodčí: Paur – Hejduk, Kotík. Vyloučení: 6:3, navíc Mlynář 5 minut + do konce utkání, Procházka 10 minut OT (oba TRE). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 38:28 . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal – Trnka, T. Strnad, Slabý, Valík, Procházka, Erat, Ferda, Matov, Mlynář, Sigmund, Novák, Pokorný, Bednář, Březka, M. Strnad
BK Mladá Boleslav: Petruželka – Řečinský, Slánský, Šulitka, Kysela, Kerda, Řípa, Ficek, Šimon, Hochman, Kaltounek, Dlabola, Klikar, Jeník, Foerster, Skalný

Reportáž z utkání není k dispozici

Zdeněk Urban - SK Horácká Slavia Třebíč: Tři body byly povinné, ale naše hra špatná, od obránců na křídla nám nešla přihrávka. Na tréninku před zápasem to bylo dobré, ale nepodařilo se nám to přenést do zápasu. Jinak utkání špatné nebylo, soupeř je na tom bruslařsky velmi dobře a má tam šikovné hráče. Oni stejně jako my měli pět kluků ročníku 99 a utkání bylo vyrovnané. Soupeř je silný doma nás porazil a to bylo při hře vidět. Neměli jsme to jednoduché, udělali pár zbytečných faulů a jeden hosté potrestali. Až v závěru se ukázala naše větší vyzrálost a výsledek jsme si pohlídali