23.kolo, neděle 27.1.2013
10:13:1, 3:0, 4:0
JHR JHR
Branky a nahrávky: 8. Ferda (Urban), 12. Trnka, 15. Urban (Matov), 25. Matov (Urban, Trnka), 29. Kajnar (Mlynář), 34. Kabelka (Valík), 41. Maštera (Kajnar, Mlynář), 43. Mlynář (Kajnar, Valík), 56. Trnka (Matov), 56. Mlynář (Kajnar) – 11. Hertel (Draksl). Rozhodčí: Paur – A. Ryšavý, V. Ryšavý. Vyloučení: 8:6, navíc Březka 10 minut OT, Valík 5 minut – Šimánek 10 minut OT. Využití: 4:0. V oslabení: 3:0. Diváci: 50. Střely na branku: 38:19.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Trnka, Strnad, Kabelka, Valík, Sysel, Erat, Dobeš – Ferda, Matov, Urban – Maštera, Kajnar, Mlynář – Březka, Novák, Pokorný - Sigmund
KLH Vajgar Jindřichův Hradec:

Reportáž z utkání není k dispozici

Jiří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Vstup do nadstavby byl, co se týče výsledku dobrý, ale představovali jsme si to trošku jinak. Zápas ovlivnila velká přísnost rozhodčího, která nás stála půl zápasu v oslabení. Jestliže máme třináct vyloučených, to je 26 minut a k tomu jedna "pětka" a jsme na 31. minutách, které jsme si odseděli z celkových šedesáti. A od toho se to odvíjelo. Jinak bylo vidět, že jsme na tom herně lepé než soupeř a byla to jen otázka narůstajícího skóre. Pak už záleželo jen na tom, jak se kluci vypořádají s verdikty rozhodčích. Já s tím nemusím souhlasit, ale určitě tam nějaké fauly byly. Netvrdím, že všechna naše vyloučení být neměla. Na druhou stranu těch faulů tam bylo dost a na tom musíme zapracovat