25.kolo, neděle 17.2.2013
KRK KRK
2:92:5, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 7. Tatar (Exner), 13. Moník – 4.Michálek (Kajnar, Ferda), 12.Ferda (Urban, Matov), 13.Novák (Březka), 17.Maštera (Kajnar, Michálek), 19.Ferda (Matov), 21.Maštera (Michálek, T.Strnad), 28.Matov (Ferda), 51.Erat (Pokorný, Novák), 54.Matov (Ferda, Urban). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 15:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:9 .
HC Krkonoše: Sobotka (od 40. Vomáčka) - Exner, Tatar, Věříš, Mazač, Kynčl, Moník, Sedláček, Rychlovský, Špetla, Jiřička, Lamač, Chlouda, Pelcl, Vitoušek Václavec
SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal – Trnka, T.Strnad, Kabelka, Valík, Procházka, Dobeš, Erat – Ferda, Matov, Urban – Michálek, Kajnar, Maštera – Pokorný, Novák, Březka – Sigmund