26.kolo, neděle 24.2.2013
7:04:0, 2:0, 1:0
LIB LIB
Branky a nahrávky: 11.Březka (Urban, Michálek), 12.Maštera (Valík), 14.Mlynář (Pokorný), 17.Michálek (Maštera, Novák), 22.Maštera (Novák, Berka), 39.Ferda (Urban), 60.Ferda (Trnka, Mlynář) Rozhodčí: Paur – Lainka, Sobotka. Vyloučení: 7:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 46:22. Průběh utkání: 7:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Trnka, T.Strnad, Kabelka, Valík, Sysel, Procházka – Ferda, Mlynář, Urban – Michálek, Novák, Maštera - Pokorný, Březka, Sigmund – Berka
Bílí Tygři Liberec: Žajdlík – Velechovský, Čechura, Leško, Turský, Slabík, Minařík, Šíp, Jursa, Bajer, Chrtek, Černý, Burdys, Krejsa, Šuráň

Reportáž z utkání není k dispozici

Jří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Předchozí zápas s Libercem (5:4) se s dnešním nedá srovnat. Tenkrát mělo jejich áčko volno, a tak sem přijeli asi s polovinou extraligového mančaftu, což tenkrát bylo na kvalitě zápasu znát a ta úroveň byla fakt vynikající. Tentokrát přijeli s opravdovým béčkem a bylo to hned vidět. Sice hosté dobře bruslili, ale naše převaha byla znatelná a mohla být i větší, kdyby nám zápas vyšel podle představ. Bohužel, střídali jsme lepší okamžiky s horšími. A tak tomu bylo i v první třetině, která skončila 4:0. I tam jsme třeba pět minut nevystřelili na branku a vzhledem k dalšímu vývoji, kdy zbylé dvě třetiny byly slabší, musím říci, že to dobré nebylo