30.kolo, čtvrtek 14.3.2013
3:01:0, 1:0, 1:0
KRK KRK
Branky a nahrávky: 19.Urban (Matov), 22.Sigmund (Pokorný, Kabelka), 60.Ferda (Novák). Rozhodčí: Paur - Polák, Lukáč. Vyloučení: 5:4, navíc Jirásek, Sedláček (oba Krkonoše) oba 10 minut OT nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 34:31. Průběh utkání: 3:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal - Trnka, Sysel, Kabelka, Valík, Procházka, T.Strnad, Slabý, Dobeš - Ferda, Matov, Urban - Mlynář, Kajnar, Maštera - Pokorný, Březka, Michálek - Novák, Sigmund
HC Krkonoše: Vomáčka - F.Moník, Rychlovský, J.Moník, Špetla, Tatar, Jiřička, Křížek, Kynčl, Sedláček, Exner, Vitoušek, Mach, Věříš, Chlouda, Jirásek, Lamač

Po velmi špatném výkonu si domácí hráči připsali tři body do prvoligové tabulky.

Jiří Burian - SK Horácká Slavia Třebíč: Bylo to pro nás utrápené vítězství. Možná, že kluci chtěli hrát, ale nešlo jim to. Byla vidět jako by snaha, ale na ledě tomu nedali to, co by měli. Málo bruslili a dá se říci, že dvě třetiny, možná i celý zápas, hráli bez kontaktu. Jako by se kluci báli srazit. Z toho, co trénujeme, jsme nepředvedli vůbec nic. Zkrátka bez nasazení se hrát nedá. Soupeři stačilo jen dobře bruslit k tomu, aby nás pokryl a nedovolil pořádně vystřelit. Šance, které jsme si v první třetině vytvořili, jsme neproměnili a poroto nebylo po celou dobu rozhodnuto.