33.kolo, pátek 14.2.2014
PRE PRE
1:71:3, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 16.Smolka (Solař) – 3.Matov (Ferda, Urban), 14.Urban (Ferda, Šimka), 19.Matov (Ferda, Urban), 22.Ferda (Matov), 27.Tůma (Wasserbauer), 42.Urban (Tůma, Valík), 57.Ferda (Valík, Urban). Rozhodčí: Cik - Štreitová, Zouhar. Vyloučení: 6:5. Využití: 0. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7.
HC ZUBR Přerov: Kašpárek (27. Schneider) – Novák, Smolka, Sirota, Metelka, Daniš, Zeleňák, Válek, Sedlák – Tomaník, Müller, Heralt – Blahunek, Kubíček, Šťastný – Peterka, Solař, Jančařík – Vlach
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (53. Nováček) – Hort, Valík, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, Hodek - Maštera, Kajnar, Všetečka - Ferda, Matov, Urban – J.Dobeš, Tůma, Pokorný

Třetí čtvrtinu zakončili třebíčští hráči na ledě mladý zubrů v Přerově, od kterých schytali před týdnem v dohrávce pořádný debakl. Tentokrát však mělo utkání opačný scénář. Až do poloviny utkání jasně dominovali mladí slávisté, od konce druhé třetiny se hra vyrovnala, ale zatímco domácí své šance zahazovali, hosté byli produktivnější a zaslouženě zvítězili

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: I když je to teprve týden, co jsme v Přerově utrpěli debakl, tak tentokrát měl zápas úplně jiný charakter. Měli jsme převahu a tu se nám podařilo vyjádřit i gólově. Soupeř se začal ve druhé třetině osmělovat, ale my byli pořád o něco lepší nic jsme jim nedovolili. Výsledek hovoří za vše.