3.kolo, neděle 16.9.2018
PEL PEL
3:51:2, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 19. Havel (Březina), 38. Havel (Březina, Augusta), 49. Machovský - 13. Caha (Mojdl), 14. Kotačka (Spilka), 37. Nejedlý (Dvořák), 40. Trnka (Dvořák, Nejedlý), 59. Caha (Svoboda). Rozhodčí: Doležal - Havelka, Kouba. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41.
HC Lední Medvědi Pelhřimov: Krejčí - Kratochvíl, Sapík, Poledna, Brož, Nosek, Cerhán, Glejtek, Kochrda, Buzek, Hejný, Machovský, Augusta, Březina, Doležal, Havel
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Vlk, Dvořák Lukáš, Caha, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Spilka, Nejedlý, Pacal, Trnka, Svoboda