8.kolo, pátek 12.10.2018
3:20:2, 1:0, 2:0
PEL PEL
Branky a nahrávky: 32. Mojdl (Válek, Dvořák), 28. Válek (Svoboda), 58. DvořákVálek, Trnka) - 5. Machovský (Augusta), 6. Kochrda (Kratochvíl, Sapík). Rozhodčí: Vepřek - Czubaj, Tichý. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Dvořák Lukáš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka A., Mojdl, Kotačka F., Spilka, Bednář, Pacal, Trnka, Svoboda
HC Lední Medvědi Pelhřimov: Krejčí - Kratochvíl, Sapík, Winkler, Poledna, Brož, Nosek, Cerhán, Glejtek, Vaněk, Kochrda, Buzek, Machovský, Augusta, Březina, Volák, Doležal, Havel

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: V utkání jsme brzy inkasovali při naší přesilové hře a následně v našem oslabení. V naší hře bylo v první třetině mnoho nedorazů Po 1. třetině jsme provedli změny v sestavě Zvedl nás kontaktní gól ve 2. třetině. Ve třetí třetině jsme dokázali utkání překlopit na naši stranu. Tým se v průběhu utkání výkonnostně zvedal i za přispění kvalitního výkonu brankáře Dobrovolného.