31.kolo, neděle 10.2.2019
4:22:0, 1:0, 1:2
PRI PRI
Branky a nahrávky: 13. Dvořák Libor (Vlk), 20. Trnka (Vlk), 21. Mojdl (Kotačka), 58. Dvořák Libor - 51. Kadlec, 52. Sirotek (Makovec). Rozhodčí: Pokorný - Kotrba, Erat. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Marek, Koňařík, Průša, Němec, Vlk, Dvořák Lukáš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Makovička, Pacal, Trnka
HC Příbram: Zoluděv - Makovec, Kadlec, Vinš, pokorný, Straka, Výrut, Kolda, Dolejš, Rebljan, Ebenstreit, Macek, Sirotek

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: První a druhou třetinu jsme odehráli v dobrém pohybu. Ve třetí třetině jsme soupeři nabídli prostor pro skórování a během chvíle jsme vedli pouze o jednu branku. Důležitým momentem byl další gól Libora Dvořáka. Soupeř chtěl při hře bez brankáře ještě s utkáním něco udělat, my jsme si tuto pasáž pohlídali a utkání zaslouženě dotáhli do vítězného konce.