21.kolo, sobota 1.2.2020
7:22:0, 2:0, 3:2
KO2 KO2
Branky a nahrávky:2. Hájek M, 13 Hájek L, (Tomek), 30. Tomek, 38. Tomek (Ostrý), 43. Tomek, 46. Tomek (Hájek L.), 53. Tomek (Ostrý) . - 44. Brodecký (Vašín), 57. Janák. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Rymeš, Gorka, Kučera, Ostrý, Hájek M, Prokop, Tomek, Hájek L, Novák, Prchal.
HCM Warrior Brno: Motal - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš - Procházka, Brodecký, Čada, Šichtař, Janák, Vašín, Maloň.

Mladší žáci "C" porazili brněnský Warrior vysoko 7:2. Šest kanadských bodů za pět branek a jednu asistenci zaznamenal Petr Tomek.

Štěpán Hrůza - SK HS Třebíč:

Dnešní zápas první třetinu po zákrocích soupeře vzbudil emoce jak na hřišti,tak i v hledišti.Soustředili jsme se na náš výkon na ledě a první třetinu vyhráli 2:0.Od druhé třetiny se začal hrát víc hokej a soupeř se dostával do šancí,ale dobrý výkon brankáře a obětavost hráčů nedovolili soupeři skórovat.Naopak nám se podařilo odskočit o další branky.Poslední třetinu se obraz hry moc nezměnil.Dneska to byl zápas se šťastným koncem pro nás a zasloužená výhra pro celý tým.