16.kolo, neděle 24.11.2019
ORL ORL
4:71:1, 1:5, 2:1
Branky a nahrávky:10.09 Štorek (Dolníček), 23.14 Kotačka (Dolníček), 23.46 Kuba (Michalčuk) 25.40 Štorek (Novák), 29.50 Kříž, 38.25 Novák (Svoboda F.), 41.44 Kuba . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Orlová:
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka, Martin Svoboda A., Bláha - Novák, Šinkovský - Bobrovský Štorek, Dolníček, Kotačka - Kuba, Bína, Michalčuk - Krotký, Svoboda F., Kříž - Hrbáček.

Do druhého víkendového zápasu vstoupili lépe domácí hráči HC Orlová, kteří již ve druhé minutě šli do vedení po hrubce hráčů HST na modré čáře. V polovině první třetiny se podařilo dorostencům HST srovnat skóre a od tohoto okamžiku začali ovládat zápas. Výsledkem herní převahy bylo odskočení na 6:2 pro hráče HST po druhé třetině. V třetím dějství polevila koncentrovanost hráčů HST a to přineslo korekci konečného výsledku.