Menu +

JUNIOŘI | Druhá výhra v nadstavbové části! Tentokrát to schytaly Krkonoše

Reportáže
T ř e b í č - Třebíčští po páteční výhře v České Třebové zavítali v neděli do dalekých Krkonoš. A bylo z toho další vítězství 1:3, vítěznou trefu si připsal Patrik Trnka. Bílé hvězdy tak se šesti body vedou tabulku Nadstavbové části. Další duel je čeká doma v pátek od 18:45 se Světlou nad Sázavou.
Sdílejte článek
 
12.kolo, neděle 3.11.2019
KRK KRK
1:30:2, 1:1, 0:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 28. Šlaicher Radim (Šlaicher Tomáš) - 9. Vedral (Mojdl), 12. Trnka (Kotačka Adam), 39. Vedral Rozhodčí: Bednář - Runštuk, Junek. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
Sestavy
HC Krkonoše: Holubec - Minařík, Křížek, Mlčák, Boukal, Štembera, Lanta - Mikysa, Kroh, Schierl, Voděrek, Šlaicher Tomáš, Novák, Šlaicher Radim, Rada, Vognar.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák - Škrdlová, Kotačka, Mojdl, Vedral, Spilka, Pacal, Průša, Trnka, Svoboda.

Komentář k zápasu

Druhé utkání Nadstavby zavedlo třebíčské juniory do Trutnova. Zde hraje své domácí zápasy tým HC Krkonoše. Bílé hvězdy přitom potvrdily výbornou formu, která je provází v podstatě už od začátku soutěžního ročníku.

Mužstvo z Vysočiny opět předvedlo vyzrálý týmový výkon, jež vyšperkovala stálice mezi tyčemi Šimon Dobrovolný. O ofenzivní příspěvek se podělili zejména Zdeněk Vedral, který vstřelil dvě branky a Patrik Trnka, nově zvolený kapitán přidal jeden přesný zářez.

Další souboj v nadstavbové části soutěže čeká juniory 8.11, to doma přivítají Světlou nad Sázavou.

Liga juniorů 2019/20 o postup - sk. N

1. SK H.Slavia Třebíč 6b
2. HC Náchod 5b
3. HCM Jaroměř 4b
4. SC Kolín 3b
5. HC Světlá n. Sáz. 3b
6. Loko. Česká Třebová 3b
7. HC Krkonoše 0b
8. TJ Lanškroun 0b

Ohlasy trenérů

Radek Novák - SK HS Třebíč:

V první třetině jsme byli aktivnější a zaslouženě vedli. Ve druhé části využil soupeř naší nepozornosti při vhazování v našem obranném pásmu. Do konce druhé třetiny jsme po tlaku znovu vedli o dvě branky. Toto vedení jsme si již nenechali vzít i díky spolehlivému výkonu brankáře Šimona Dobrovolného a obětavosti všech našich hráčů při blokování soupeřových střel.


Podobné články

Reportáže

Brzké vedení k bodům nevedlo. Prostějov rozhodl utkání čtyřmi brankami v řadě

16.09.2020
Reportáže

Horáci v Litoměřicích bojovali statečně, odměnou jim je první bodový zisk v sezoně

12.09.2020
Reportáže

Vítězná generálka! Třebíč porazila Velké Meziříčí 3:1

08.09.2020