34.kolo, sobota 22.2.2020
SNZ SNZ
4:5sn0:1, 2:0 2:3, 0:1
Branky a nahrávky: 15. Kotačka A. 42. Kotačka A. (Spilka), 42. Mojdl, 55. Svoboda (Vedral), rozh. sn. Budín - 31. Pokorný (Lacina, Kalenský), 36. Brož (Beránek), 56. Kohout (Pokorný), 59. Kalenský (Zvěřina). . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Světlá nad Sázavou: Vácha - Lacina, Spilka, dam, Zvěřina, Souček - Kratochvíl T. Kohout, Kalenský, Pešek, Pokorný, Kratochvíl J. Brož, Beránek.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Patočka, Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák - Škrdlová, Kotačka A. Mojdl, Vedral, Spilka, Makovička, Pacal, Trnka, Svoboda.

Třebíčští junioři zvládli těžký zápas na ledě Světlé nad Sázavou. Mladé bílé hvězdy triumfovaly 5:4 po samostatných nájezdech. Rozhodující trefu zaznamenal Ondřej Budín.

Milan Přibyl - SK HS Třebíč:

Náš vstup do zápasu byl dnes na jedničku, soupeře jsme dostali od prvního buly pod tlak a odměnou tomu byla branka do sítě hostů. Druhou třetinu jsme nezačali vůbec dobře, inkasovali jsme hned dva góly po našich individuálních chybách a tak soupeř šel do vedení. Třetí třetinu jsme najeli na náš hokej a vzápětí jsme šli po třech vstřelených gólech opět do vedení. Bohužel soupeř ke konci zápasu vyrovnal. V nájezdech nás podržel v brankovišti Šimon Dobrovolný, kde nepustil ani jeden nájezd. Vítěznou trefu vstřelil Ondřej Budín.