Junioři vyhráli brankou 56 sekund před koncem!

T ř e b í č - Třebíčští junioři rozehráli zápas s Kolínem dobře, po první třetině vedli 1:0. Soupeř ale v prostřední dvacetiminutovce vyrovnal. Horáci v poslední třetině vstřelili dvě branky po sobě a i přes rychlé vyrovnání soupeře dokázali vyhrát! 56 sekund před koncem byl nejdůraznější u branky Dominik Svoboda a rozhodl. Třebíč vyhrála potřetí v řadě.

35.kolo, sobota 29.2.2020
4:31:0, 0:1, 3:2
KOL KOL
Branky a nahrávky: 5. Kotačka (Vedral), 44. Kotačka (Spilka), 47. Kotačka (Patočka), 60. Svoboda (Mojdl, Vlk) – 29. Teplý (Vaňkovský, Pilný), 50. Teplý (Pilný, Šupík), 51. Pilný (Jindra, Teplý). Rozhodčí: Jan Mareček — Patrik Augusta, Tomáš Mareček. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák - Kotačka, Mojdl, Vedral, Spilka, Makovička, Patočka, Pacal, Trnka, D. Svoboda.
HC Kolínští Kozlové: Wilkes (od 48. Onderko) - Šupík, Zugar, Horák, Kopecký - Rychtera, Jindra, Pilný, Barták, Vaňkovský, Hejný, Lukeš, Teplý, Havránek.