Menu +

Junioři přehráli Zlín a stále drží naději

Reportáže
Z l í n - Junioři stále drží teoretickou naději na postup do závěrečné fáze soutěže. Ale bohužel už nemají situaci ve svých rukách a musí čekat na ostatní výsledky. Důležitý krok dnes udělali ve Zlíně, kde porazili záložní tým Beranů 4:1. Příští víkend je ještě čekají zápasy v Opavě a doma se Studénkou.
Sdílejte článek
 
8.kolo, neděle 10.3.2024
ZLN ZLN
1:40:1, 1:1, 0:2
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 33. Haida (Zámorský) – 9. Hájek, 27. Kříž (Bartoš), 52. Kuba (Suchánek), 58. Chadim (Čermák, Huňady). Rozhodčí: Dominik Poláček — Petr Dětský, Martin Henčl. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Sestavy
PSG Zlín: M. Malota (D. Brada) — Q. Zámorský, T. Hanzlík, D. Čapka, J. Kopřiva, M. Řezníček, M. Valouch, O. Páže, M. Mojžíš — J. Chromý, M. Mičkal, J. Hampl, A. Vyorálek, D. Šlesinger, Y. Arik, J. Fajkus, M. Veselý, M. Haida, M. Červenka
SK Horácká Slavia Třebíč: L. Vejmelka (O. Málek) — J. Šoltes, P. Kříž, F. Bláha, T. Suchánek, R. Němec, A. Svoboda — T. Kuba, P. Čermák, J. Hanák, V. Nesvadba, T. Havlíček, J. Hájek, A. Horký, P. Bartoš, J. Huňady, T. Chadim

Komentář k zápasu

Připravujeme...

Ohlasy trenérů

David Dolníček – SK Horácká Slavia Třebíč: Myslím si, že jsme na tuto soutěž viděli nadprůměrný zápas. Z obou stran se hrál hodně bruslivý a moderní hokej. My jsme dnes navíc dokázali ve správný moment proměnit šance a v závěru jsme si výsledek pohlídali a zaslouženě jsme vyhráli. Co říct k dalšímu průběhu soutěže? Snad jen že se soustředíme na sebe a na to abychom všechny zápasy vyhráli a hráli kvalitní hokej. Už to sice nemáme ve svých rukách, ale stát se může všechno, nic nebalíme.

Podobné články

Reportáže

Junioři rozstříleli Studénku, k desítce chyběl jediný gól

17.03.2024
Reportáže

Páté čtvrtfinále Horácké Slavii nevyšlo a končí jí sezóna

16.03.2024
Reportáže

V Opavě junioři jasně vyhráli, skóre mohlo být i vyšší

16.03.2024