Bylo to další derby, které jsme chtěli vyhrát. Spoluhráči se dnes narodil syn, výhra byla pro něj i pro fanoušky, říká Matěj Svoboda

T Ř E B Í Č - Po sérii domácích neúspěchů a prohraného prvního derby se domácí radují z výhry. Bílé hvězdy se krátce po prvním vhození puku mohly radovat z vedení, kdy v osmé minutě. Po vyhraném buly přišla na znojemskou branku střela od modré čáry, kterou dokázal Radim Ferda tečovat a usměrnit jí tak do brány soupeře. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a po pěti minutách zvyšoval stav Michal Vodný. Netrvalo dlouho a střelcům se připsal i Martin Dočekal, který v přesilové hře pět na tři dorážel kotouč do prázdné brány po střele slovinského obránce. Trvalo pouze 37 vteřin, než udeřil i kapitán domácího týmu, který uklidil puk do soupeřovy svatyně a tím i domácí potrestali znojemské faulování. Další branka přišla až ke konci zápasu, tentokrát udeřili hosté a snížil stav na konečných 4:1.