Čtvrťáci vyhráli na ledě Dukly 3:2, uspěli i v nájezdech

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 25. ledna 2014 sehráli naši hráči ročníku 2004 další zápas v rámci Krajské ligy přípravek pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. Tentokrát zajížděli na led regionálního rivala z Jihlavy a po velmi zodpovědném výkonu celého týmu jsme vyhráli 3:2. Po zápase se jely navíc samostatné nájezdy. I v této dovednostní disciplíně byli úspěšnější Třebíčští a soupeře porazili 7:6.

HC Dukla Jihlava – SK HS Třebíč 4. třída – 2 : 3

(0:1, 1:1, 1:1)

Sestava: Jan Trvaj – Martin Kret, Adam Topol, Tomáš Staněk, Martin Oliva, František Bláha, Marcel Hrbáček – Lukáš, Kardoš, Adam Horký, David Krotký – Jakub Hájek, Adam Svoboda, Alex Daňhel – Erik Zamazal, Miroslav Mašíček, Denis Zamazal.

Branky: 6. David Krotký (Martin Kret), 20. Adam Horký, 42. David Krotký (Adam Horký) – 25. Jakub Kain (Martin Hrbek), 44. Michal Lagron.

Komentář: Viděli jsme vyrovnané utkání. Na obou stranách byli hráči věkově vyrovnaní, výšková převaha byla na straně soupeře. Utkání začalo opatrně, domácí hráči se tlačili do koncovky, ale poprvé udeřilo na druhé straně. To se po střele Martina Kreta před brankou nejlépe zorientoval David Krotký a Červenobílí se ujali vedení 1:0. Tím se naši hráči uklidnili, snažili se dobře bránit a podnikat kontry na soupeřovu branku. Ve druhé třetině se po dorážce prosadil Adam Horký a šli jsme do vedení 2:0. Soupeř posléze snížil na 2:1 a utkání to dodalo na dramatičnosti. Protože po druhé třetině neproběhla úprava ledu, oba týmy se dohodly, že poslední třetina se bude hrát místo 15 min. 20. minut. I ve třetí části jsme viděli dramatické utkání se šancemi na obou stranách. Ve 42. min. Bílé hvězdy soupeři brankou Davida Krotkého odskočili na rozdíl dvou branek. V závěru zápasu soupeř už jen snížil na 3:2. Po závěrečném hvizdu rozhodčího pak u našich hráčů propukla nefalšovaná radost ze zaslouženého vítězství.
Po zápase pak navíc jely samostatné nájezdy, kde jsme byli také úspěšní a vyhráli 7-6 (za HST proměnili: Horký, Kardoš, Daňhel, Kret, Topol, Staněk, Hájek).

Vyloučení: 3:6