Jak hrály o víkendu naše mládežnické a žákovské kategorie?

Tradiční sumarizaci víkendových zápasů žákovských kategorií, dorostu a juniorky HST přinášíme, jako každé pondělí, v následujících řádcích. Nejen našemu A týmu se dařilo, také mládež a žáci bodovali. Hrálo se klasicky od pátku do neděle a to doma i venku. Jen utkání starších žáku A bylo odloženo, protože jejich soupeř, družstvo z Českých Budějovic, spadlo do karantény.

V pátek večer se naši junioři vypravili do Znojma a v poslední třetině nasázeli Orlům pět gólů. To rozhodlo a konečný výsledek vítězného utkání byl 6:0.

Sobota patřila domácím zápasům, kdy se úplně nezadařilo mladším žákům C. Ti podle jejich trenéra Rosti Maleny narazili na asi nejsilnější tým se třemi vyrovnanými pětkami, který zaslouženě vyhrál 2:15. Naopak družstvo dorostu porazilo papírově slabšího soupeře 12:2.

Nedělní domácí zápas mladších žáků D proti Velké Bíteši skončil remízou 5:5 a to prý kvůli nepovedenému vstupu do 3. třetiny a následné ztráty vedení, jak nám popsal trenér Nikola Marek. Zasloužené vítězství pak zapsal tým starších žáků B nad stejným soupeřem se závěrečným skóre 5:1.

Třešínkou na víkendovém dortu byl výsledek juniorského zápasu - 6:2 - nad Uherským Ostrohem, které ale náročný trenér David Dolníček hodnotí takto: „Utkání nám příliš nesedlo, přísnější měřítko by snesl výkon jen pár hráčů….nicméně na soupeře to stačilo.“