Neměli bychom věšet hlavu, není důvod, říká po těžkém zápase Antonín Bořuta

T Ř E B Í Č - Zápas odstartoval velmi rychlým hokejem, především hostující Slavie. V polovině první periody se však dostal k puku Michal Furch a perfektním pasem našel Matěje Svobodu, který díky rychlosti našel skulinku mezi slávistickými beky a forhendovým blafákem vyzrál i na brankáře Voleveckého. Před koncem první třetiny dokázali hosté vyrovnat po skryté střele od modré čáry. Druhá perioda byla v režii hostů, kdy dokázali skórovat a převzít si vedení na svoji stranu. Vyrovnání se domácí dočkali po akci Štebiha, který předložil puk na ránu z první Antonínu Bořutovi, jenž z vrcholku kruhů napřáhl a rozhoupal hostující síť. Vedení si krátce před koncem druhé třetiny vzali zpět na hokejky hosté a do kabin se šlo za stavu 2:3. Úvodem druhé třetiny však dokázali domácí srovnat. Třebíč dlouhé desítky vteřin točila slávisty v útočném pásmu a nakonec v přesilovce znovu srovnává. Bořuta z mezikruží místo střely tentokrát posunul puk na pravou stranu Martinu Dočekalovi, před nímž číhala odkrytá branka. V základní hrací době se již nikdo nedokázal prosadit a šlo se do prodloužení. To divákům nabídlo přesilovku 5 na 3, ale ani ta nedokázala ovlivnit výsledek zápasu. Nájezdy nakonec dokázali ovládnout hosté a Třebíč si tak odnáší jeden bod do tabulky.

OHLASY ANTONÍNA BOŘUTY PO UTKÁNÍ SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ PROTI HC SLAVIA PRAHA

OHLASY DANIELA TVRZNÍKA A JAROSLAVA BARVÍŘE PO UTKÁNÍ SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ PROTI HC SLAVIA PRAHA