Menu +

O víkendu se dařilo starším žákům. Ondřej Málek má další vychytanou nulu

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Víkend přinesl dvě vítězství starších žáků a dvě prohry mladších žáků. Nejlépe si vedli starší žáci „A“, kteří přejeli Kroměříž na jejím ledě 1:8. Málek v brance starších žáků „B“ udržel proti Telči čisté konto. Hattrickem se blýskl Lisý, jeho branky však na body nestačily a mladší žáci „D“ si vezou z Telče prohru 8:3.
Sdílejte článek
 

Starší žáci Horácké Slavie Třebíč

Starší žáci „A“

Kroměříž – Třebíč 1:8 (0:4,0:4,1:0)
Branky a nahrávky HST: Čermák (Mojdl), Budín, Březka (Šoltés, Zamazal D.), Březka, Beneš (Čermák), Zamazal D. (Zamazal E.), Čermák (Dvořák), Čermák (Zamazal D.)

SK Horácká Slavia Třebíč: Rygl - Zamazal E.,Šoltés,Mojdl,Dvořák, Čermák,Březka,Zamazal D.,Beneš,Hanák,Budín

Komentář trenéra - Zdeněk Sedláček: Klukům se dnes dařilo přehrávat soupeře kombinací a pohybem . Dokonce se nám povedlo vícekrát rozvlnit síťku a to se ukázalo jako rozhodující.

Starší žáci „B“

Telč – Třebíč 0:2
Branky HST: Černý, Havlíček

SK Horácká Slavia Třebíč: Málek - Hošťálek, Suchánek, Brabec, Dobrovolný, Voznica, Mráček, Bartoš, Havlíček, Prokeš, Chadim, Černý

Komentář trenéra - Milan Máj: Vyrovnané utkání, které jsme díky brankáři vyhráli, chybělo vetší nasazení v obraném pásmu, důraznější zakončení a větší bojovnost.

Mladší žáci Horácké Slavie Třebíč

Mladší žáci „C“

Kroměříž – Třebíč 10:5 (3:4,5:1,2:0)
Branky a nahrávky HST: 3. Tomek (Hájek), 7. Hájek (Přibyl, Tomek), 8. Tomek (Hájek), 17. Přibyl (Hájek), 40. Přibyl

SK Horácká Slavia Třebíč: Bláhová - Rymeš, Gorka, Kučera, Ostrý,- Hájek, Tvarůžek, Prokop, Tomek, Přibyl Novák, Doležal, Beňovská, Prchal

Komentář trenéra - Milan Přibyl: Dnešní zápas jsme hráli jen 20 minut. Pak naše hra upadla do podprůměru a byla bez bojovnosti a nasazení. Bojovat o body si představuji jinak. Výsledek dopovídá nasazení v zápase.

Mladší žáci „D“

Telč – Třebíč 8:3
Branky HST: Lisý 3x

SK Horácká Slavia Třebíč: Nosek (30.min Krčál) - Hájek, Němec, Klouda, Rozsypal, Lisý, Houzar, Bauer, Klapetek, Dočkal, Parkan, Kratochvíl, Doležal, Bakus

Komentář trenéra - Milan Máj: Soupeř hrál velice dobře, své šance dokázal na rozdíl od nás využít a zaslouženě vyhrál. Nám chyběl důraz v zakončení a větší obětavost v obraném pásmu.

Podobné články

Mládežnický hokej

Sportovní manažer mládeže Martin Čech hovoří o aktuálních tématech

25.06.2020
Mládežnický hokej

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

08.05.2020
Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020