Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Kometa Brno a Znojmo, to byli o víkendu soupeři třebíčských žáků. Čtvrťáci a páťáci shodně s Kometou remizovali, zvláště nejmladší žáčci ze čtvrté třídy měli své utkání výborně rozehrané, ale tlak Komety nakonec vyústil v remízu, kterou zachránil v posledních sekundách brankář Matěj Loubal. Šestka se Znojmem také remizovala, ale od Komety inkasovala patnáct branek. Sedmáci dokázali bez inkasované branky porazit Znojmo, ale na Kometu nakonec nestačili. Zato osmička dokázala porazit jak Znojmo, tak po kolektivním výkonu i Kometu fotbalově 1:0, brankou Nikoly Marka. Svoji sílu potvrdil i vedoucí celek tabulky, třebíčští deváťáci. Nejprve rozmetali Orly ze Znojma 8:0 a o den později remizovali se silnou Kometou 4:4.
Tabulky najdete ZDE.

4. třída:
Třebíč - Komera Group 5 : 5 ( 0:0 4:1 1:4 )
branky: Mlynář ( Sikmund ), Ferda ( Slabý ), Bednář ( Sikmund ), Novák (Slabý ), Lupač ( Nečas )

sestava: Loubal, Trnka - Sysel, Valík - Šarka, Nečas - Erat, Kalábek, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Lupač - Kučera.

Ve výborném zápase po bezbrankové první třetině se spustila kanonáda na straně domácích, když ve třetí minutě poslední třetiny se zastavila na skóre 5:1. Po té výborný soupeř vstřelil branku a začal snižovat. Domácí se dokázali jen bránit a nedokázali čelit tlaku hostí. Trest přišel dvě minuty před koncem když Kometa vyrovnala na 5:5. Poté ještě byla na každé straně jedna gólovka. Nejdříve Slavisté netrefili z úhlu prázdnou branku a deset vteřin před koncem chytl výborný Matěj Loubal sólový nájezd hostujícího hráče. Možno si říci, že toto byl zatím nejlepší výkon domácího mužstva, za který zaslouží velkou pochvalu.

5. třída:
Třebíč – Kometa Group 2.2 (0:0, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 22- J. Všetečka (A. Paroulek), 24- R. Bartůněk (O. Urban)

Sestava: K. Vejmelka, A. Paroulek, R. Kajnar, J. Všetečka-P Svoboda, H. Šimka, D.Kabelka, Š. Samuel, J. Tůma, V. Michálek-H. Procházka, J. Wasserbauer, A. Dobeš, . . R. Bartůněk-D. Pokorný, M.Mejzlík-L.Lupač,O. Urban-T. Kotrba,A. Oburka, . L. Hort.

Dalším soupeřem páťáků Horácké Slavie byla brněnská Kometa Group.Ve vyrovnaném utkání začali lépe domácí hráči.Po druhé třetině vedli 2:0 a zápas se pro ně vyvíjel velice slibně.V poslední třetině však brňané vyrovnali hru a utkání skončilo nerozhodně. Domácí borci zaslouží pochvalu za bojovný a disciplinovaný výkon, kterým potěšili nejen realizační tým, ale i přítomné rodiče hráčů.

6. třída:
Znojmo - Třebíč - 5:5 (0:0, 4:0, 1:5)
Branky: 42. J.Všetečka (M.Mejzlík), 46. R.Moravec (J.Ondráček), 53. J.Tůma (F.Pyrochta), 59. J.Ondráček (F.Pyrochta), 60. J.Ondráček

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - F.Pyrochta, P.Veškrna, T.Balík, T.Hodek, A.Oburka, J.Šimka, - J.Ondráček, J.Tůma, R.Moravec - R.Bartůněk, M.Mejzlík, J.Všetečka - O.Urban, M.Štveráček, J.Jahoda

Od začátku utkání se hrál rychlý a pohledný hokej. V první třetině měli více šancí třebíčští hráči, ale mladý orel v domácí brance všechny šance zneškodnil. Ve druhé třetině se dostali znojemští hráči svým důrazem do zaslouženého vedení 4:0. V poslední třetině došli domácím hráčům hrajícím pouze síly, a když trestuhodně zahodili několik šancí na zvýšení náskoku, podařilo se třebíčským hráčům skvělým závěrem srovnat skóre utkání. Minutu před závěrečnou sirénou vykřesali naději v podobě snížení na 5:4 a v poslední minutě při hře bez brankáře dokonce vyrovnali.

Třebíč - Kometa Group 0:15 (0:7, 0:3, 0:5)

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - J.Dobeš, Hodek, V.Dobeš, Balík, Wasserbauer, Oburka, Šimka, Hort - Ondráček, Jar. Tůma, Matov - Bartůněk, Mejzlík, Jak. Tůma - Jahoda, Kajnar, Všetečka - Urban, Štveráček

Po celé utkání měli rychle bruslící a kombinačně hrající hosté převahu a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.

7. třída:
Znojmo : Třebíč 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Branky: 4 Mašek(Sobotka), 23 Fortelný(Jirák), 29 Mašek(Donutil)

Sestava: Svoboda, Bednář V. - Neveselý, Donutil, Keselica, Tvarůžek - Sobotka, Mašek, Bednář, Jahoda, Juráň, Abrahám, Jirák, Sochor, Fortelný

Třebíčští sedmáci přijeli do Znojma s odhodláním vyhrát a na jejich hře to bylo hodně vidět. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu s plným nasazením na obou stranách. Hosté hráli zodpovědně, plnili pokyny trenérů, kteří hráče vyburcovali k maximálnímu nasazení a trpělivou hrou, podpořenou bezchybně a dobře chytajícím brankářem si postupně zvyšovali náskok. Zaslouženě si tak odvezli oba body.

Třebíč - Kometa GR 2:4 (1:0, 0:3,1:1)
Branky: 20 Juráň (Donutil), 44 Mašek (Bednář)

Sestava: Svoboda, Bednář V. - Neveselý, Pyrcochta, Donutil, Keselica, Tvarůžek, Veškrna - Sobotka, Mašek, Bednář, Jahoda, Juráň, Abrahám, Jirák, Sochor, Fortelný, Moravec

Domácí bojovali, v ,, nohách“ měli těžké utkání se Znojmem, soupeř byl od druhé třetiny lepším týmem.

8. třída:
SK HS Třebíč : HC Znojemští Orli 3: 1 (2:1, 1:0, 0:0)
Branky: Salák (Kuchera), Horký (Roupec), Marek (Pálka),

Sestava: Caha - Pálka Sedlář, Robotka Outulný, Fojta Ošmera, - Roupec Marek Horký, Vondráček Salák Kuchera, Švejda Nechvátal Maštalíř, Matoušek, Jelínek

Vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí více štěstí a získali cenné vítězství.

Kometa GR : SK HS Třebíč 0: 1 (0:0, 0:1, 0:0)
Branky: Marek (Horký,Roupec)

Sestava: Fučík - Pálka Sedlář, Robotka Outulný, Fojta Ošmera, - Roupec Marek Horký, Vondráček Salák Kuchera, Švejda Jelínek Maštalíř

Po výborném výkonu celého mužstva dokázali třebíčští hokejisté sebrat favorizovaným domácím hráčům Komety GR první body v soutěži nejtěsnějším vítězstvím. Úvodní bojový pokřik hostů "Jeden za všechny,všichni za jednoho" byl naplněn!

9. třída: SK HS Třebíč : HC Znojemští Orli 8: 0 (3:0, 1:0, 4:0) Branky: Kazatel (Balík), Deveri, Paták, Balík (Šulc), Dobrovolný (Paták), Vlašín (Paták), Deveri (Weiss), Vlašín (Paták),

Sestava: Černý - Dobrovolný Donutil, Krejčí Ivaník, Vyhnalík Peroutka, Kučera, - Vlašín Fusek Paták, Kazatel Balík Šulc, Caudr Weiss Deveri, Málek Stromecký Hobza,

Domácí měli vývoj utkání pod kontrolou a zaslouženě jednoznačně zvítězili.

Kometa GR : SK HS Třebíč 4: 4 (1:1, 1:0, 2:3)
Branky: Šulc (Balík), Deveri (Caudr, Vlašín) Weiss (Deveri), Vlašín (Deveri)

Máj, Černý - Dobrovolný Donutil, Krejčí Ivaník, Peroutka Bartejs, Vyhnalík Kučera, - Vlašín Fusek Paták, Kazatel Balík Šulc, Caudr Weiss Deveri, Stromecký Hobza,

Hosté měli většinu zápasu více ze hry, ale po chybách v obranné činnosti se připravili o lepší výsledek a při vývoji utkání nakonec byli rádi za bod.