Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Žáci Horácké Slavie se o víkendu utkali se soupeřem z nedalekého Pelhřimova. Všechna mužstva, až na sedmou třídu, dokázala zvítězit. Velkým bojem bylo utkání těch nejmenších, kluků ze čtvrté třídy, když jejich vítěznou branku vstřelil Radim Ferda pět minut před závěrečným hvizdem. Osmá třída svému soupeři nedovolila jediný gólový zásah, naopak čtyřikrát soupeřova gólmana překonala. Tři z těchto čtyř branek vsítil Michal Maštalíř. Deváťáci pak přehráli Pelhřimov vysoko 14:1, když v poslední třetině nasázeli odevzdanému soupeři sedm branek.

4. třída:
Pelhřímov - Třebíč 3 : 4 (1:1 0:2 2:1)
branky: Mlynář 2 (Bednář 2 ), Ferda ( Novák), Bednář (Sikmund )

sestava: Šoustal, Trnka - Sysel, Valík - Šarka, Nečas - Erat, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Lupač - Kučera.

Tak tohle byl hlavně souboj našich útočníků s výborným výkonem domácího brankáře. Nakonec jsme byli o jednu branku lepší a myslím si, že jsem i po zásluze vyhráli. O tlaku třebíčských hráčů a jejich převaze svědčí i poměr střel 18:34. Přesto, tak jak v minulém zápase jsme se nevyrovnali ve třetí třetině dvouminutového výpadku, který zapříčinil vyrovnání ze 3:1 na 3:3. Vítěznou branku vstřelil kapitán mužstva Radim Ferda pět minut před koncem.

5. třída:
Pelhřimov – Třebíč 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. P.Matov (J. Wasserbauer)

Sestava: A. Dobeš, R.Tran, A. Paroulek- D. Pokorný, R. Kajnar, J. Všetečka, J.Wasserbauer, J. Válal, F. Caha, J. Tůma, Š. Samuel-T. Kotrba,D. Kabelka, L. Hort, V. Michálek- - O. Komárek,P. Matov, P. Svoboda-L.Lupač, M. Paliga

Ve vyrovnaném utkání měli domácí více ze hry pouze ve druhé třetině, kterou vyhráli dvoubrankovým rozdílem. V závěru zápasu už branka nepadla, a proto zápas skončil těsným vítězstvím pelhřimovských hráčů.

6. třída:
Pelhřimov - Třebíč 3:6 (1:3, 2:2, 0:1)
Branky: 4. Ondráček, 5. Tůma, 16. Ondráček (Všetečka), 38. Caha (Ondráček), 40. Bartůněk (Mejzlík), 60. Bartůněk

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - Hodek, Šimka, Oburka, Štveráček - Ondráček, Tůma, Všetečka - Caha, Mejzlík, Válal - Urban, Matov, Jahoda – Bartůněk

Po celé utkání měli třebíčští hráči mírnou převahu a zaslouženě zvítězili.

7. třída:
Pelhřimov - Třebíč 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
Branky: 23 vlastní (Mašek), 49 Moravec (Bednář M.)

Sestava : Bednář V., Svoboda - Neveselý, Donutil, Keselica, Tvarůžek, Fortelný - Sobotka, Mašek, Bednář, Jahoda, Juráň, Jirák, Sochor, Moravec, Burián

Ze strany hostů se hrálo bez jiskry, nasazení a důrazu. Několik neproměněných šancí Třebíče, dobře bruslící a napadající Pelhřimov, který zaslouženě vyhrál.

8. třída:
SK HS Třebíč : HC Pelhřimov 4: 0 (2:0, 0:0, 2:0)
Branky: Maštalíř (Švejda,Nechvátal), Maštalíř (Švejda), Horký (Salák), Maštalíř (Nechvátal),

Sestava: Fučík,Caha - Pálka Sedlář, Robotka Ošmera, Fojta Jelínek, - Roupec Marek Horký, Vondráček Salák Kuchera, Švejda Nechvátal Maštalíř, Matoušek,

S papírově slabším soupeřem hrajícím pouze v deseti hráčích se domácí dlouho trápili a opět předvedli svoji špatnou střeleckou produktivitu !!!

9. třída:
Třebíč-Pelhřimov 14:1 (3:0, 4:0, 7:1)

Utkání mělo jednoznačný průběh. Domácí jej dokázali zúročit i brankově a zaslouženě a vysoko vyhráli.