Menu +

Přijďte v sobotu 26. ledna od 9:45 na zimní stadion v Třebíči na akci Týden hokeje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 26. ledna v 09:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Horácká Slavia Třebíč ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Sdílejte článek
 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in - line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Ing. Martina Čecha, tel. 608 822 801, nebo e-mail: cech@hstrebic.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už po šesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na https://www.pojdhrathokej.cz/ v sekci Týden hokeje.

 • Po kliknutí na obrázek se grafika otevře v novém okně ve větší velikosti
 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Mladé naděje třebíčského hokeje zažily skvělý víkend, vyhrály dva turnaje

  26.03.2019
  Mládežnický hokej

  V neděli 24.3. hostíme turnaj hokejových nadějí – TŘEBÍČ CUP 2019

  17.03.2019
  Mládežnický hokej

  Další akce Pojď hrát hokej přilákala mnoho dětí i rodičů

  26.01.2019