Menu +

Příprava jde do finiše! Horáckou Slavii čeká předposlední bitva s Piráty

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Svěřenci Kamila Pokorného se blíží ke konci letní přípravy, ale v sestavě je stále mnoho otazníků. Několik borců stále bojuje o místo v sestavě pro mistrovské zápasy, do jejichž startu už moc času nezbývá. Nevyřešená zůstává stále brankářská otázka, kde o kontrakt bojuje Martin Altrichter a Samu Pakarinen. Utkání mezi Horáckou Slavií a Chomutovem startuje ve čtvrtek v 17:30 v třebíčské KHNP aréně.
Sdílejte článek
 

SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé hvězdy stále zápolí s nízkou produktivitou, která je v přípravě trápí a je třeba ji do startu nového ročníku zlepšit. V posledním klání s Dynamem B se bílým hvězdám nepodařilo překonat gólmana Dynama. Velkou měrou se ovšem na třebíčských výkonech podepisují zranění a nemoci, které limitují domácí mužstvo. To tak nemůže trénovat v úplném složení a je potřeba mezery v sestavě zaplnit.

S produktivitou týmu není spokojen ani Jakub Malý, který doufá, že se štěstěna brzy otočí na správnou stranu.

„Je to špatné. Můžeme mít dobrou obranu a bránit celý zápas, ale bez gólu se dá jen těžce vyhrát. Šance jsme si sice vytvořili, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Celkově v té přípravě nedáváme moc gólů, to by se od mistrovské části mělo změnit. Kvalitní obranu tady na to máme, teď musíme zabrat my v útoku.“

Utkání s Chomutovem by měl odchytat finský maskovaný muž Samu Pakarinen, který je v Třebíči na zkoušce a bojuje o nový kontrakt.

Sestava Horácké Slavie z minulého utkání: Altrichter – Bořuta, Baláž, Poizl, Vodička, Svoboda Adam, Furch – Dočekal, Bitter, Psota, Svoboda Matěj, Malý, Ferda, Berka, Vodný, Frömel, Michalčuk, Svoboda Matyáš, Stehlík.


Piráti Chomutov

Chomutovští Piráti v loňské sezoně usilovali o postup do Chance ligy a po těsném vyřazení Příbrami narazili ve vyřazovací části na Znojmo. Ne nadarmo se této sérii přezdívalo předčasné finále. Znojmo těsně ovládlo první dva duely a třetí rozhodující bitvu si také pohlídalo. Přestože výsledek 0:3 na zápasy hovořil jasně, tak série byla velmi vyrovnaná. Orli nakonec ve finále jasně smetli Letňany a postoupili do Chance ligy.

Piráti mají nadále na soupisce litvínovské legendy v podobě Františka Lukeše a Viktora Hübla, od kterých si hodně slibují. Tým před sezonou ještě posílil o několik jmen. Nově budou dres Chomutova oblékat útočníci Daniel Jouza, Martin Tůma, Alexandr Remeš, David Putz nebo Petr Eret. Obranu naopak posílili Jakub Březák s Patrikem Kadeřávkem. Piráti budou tedy opět chtít atakovat horní příčky soutěže.

Sestava Chomutova z minulého utkání: Horák - Kadeřávek, Březák, Seemann, F. Hynek, Havel, Váchal, Filip - Lukeš, Hübl, Svoboda, Jouza, Eret, Zajíček, Mála, Koblížek, Chrpa, Kostourek, Putz, Remeš, Vostiňák.


Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy čeká rozhodující pátá bitva o postup do semifinále!

16.03.2024
Pozvánky na zápas

Série se přesouvá na třebíčské kolbiště! Pokračování je na programu ve středu a ve čtvrtek!

12.03.2024
Pozvánky na zápas

Čtvrtfinále je tady! Bílé hvězdy jej načnou dvojzápasem v Kalich aréně!

08.03.2024