Menu +

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Třebíčští dorostenci pokračují ve skvělé sezoně. Mladí Horáci stále vedou svoji nadstavbovou skupinu R. Pokud navíc zvládnou i následující utkání s Břeclaví, tak už budou účasti v závěrečné skupině, kde se bude bojovat o účast v příštím ročníku dorostenecké extraligy, velmi blízko.
Sdílejte článek
 

Třebíčští dorostenci pokračují ve své krasojízdě. Družina trenérů Mejzlíka a Svobody stále vede svoji Nadstavbovou skupinu R. K dispozici má solidní náskok šesti bodů na svého nejbližšího pronásledovatele. Tím je reprezentace Polska do šestnácti let.

Mladé bílé hvězdy tak mají nejlepším možným způsobem nakročeno k tomu, aby se probojovaly do závěrečné fáze sezony, kde bude v sázce vstupenka do příštího ročníku dorostenecké extraligy. To je další důkaz toho, že v Třebíči se práce s mládeží dělá opravdu dobře.

Tento fakt dokazuje rovněž bližší pohled na týmové i individuální statistiky. Naši dorostenci se ve své skupině mohou pochlubit nejlepší obranou a stejně tak nejlepším útokem, což svědčí o komplexnosti letošního týmu.

Brankoviště střeží spolehlivý Lukáš Vejmelka, obranu si řídí Svoboda či Bláha. V útoku pro změnu excelují Dolníček nebo Štorek. O zmíněné síle celého souboru přitom nejlépe hovoří jeho poslední výsledky. Ty jsou vítězné i přes nemalou marodku, která dorostence v současné době pronásleduje. Hráči nicméně drží za jeden provaz, přičemž také tohle jim pomáhá překonávat těžké překážky.

Tak jako v posledním utkání, které svěřenci trenérů Mejzlíka a Svobody odehráli. Postavili se v něm nebezpečnému družstvu z Brumova-Bylnice. Šlo přitom o těžkou bitvu a skutečnou zkoušku charakteru. Právě vzhledem k již zmíněným zraněním a nemocem. Bílé hvězdy však zápas zvládly velmi dobře. Odměnou jim je vítězství 6:4, které Horáky posouvá zase o kousek blíže vysněnému cíli.

Další důležitý krok na své cestě mohou dorostenci učinit už toto úterý, kdy zajíždí do Břeclavi. Jedná se o dohrávku, a pokud ji třebíčští hokejisté zvládnou, tak už je v jejich tažení do závěrečné skupiny o účast v příštím ročníku dorostenecké extraligy, nebude moci v podstatě nic zastavit.

Jejich bodový náskok by už totiž byl v takovém případě téměř dostatečný. Držme jim proto všichni palce. Už proto, že třebíčská mládež letos dělá našemu klubu opravdu dobrou reklamu.

Podobné články

Mládežnický hokej

Výsledky mládežnických mužstev HST

12.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

06.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

22.09.2020