Menu +

Skvělý víkend třebíčských dorostenců! Dva zápasy ve dvou dnech a plný bodový zisk

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Perfektní víkendové tažení třebíčských dorostenců znamená dva zápasy ve dvou dnech s plným bodovým ziskem. Bílé hvězdy dokázaly porazit Brumov Bylnici a Orlovou. V obou střetnutích přitom dohromady nastřílely úctyhodných 16 branek.
Sdílejte článek
 
p> Skvělý víkend mají za sebou třebíčští dorostenci. Ti momentálně bojují ve své nadstavbové skupině R. Zde se střetávají zejména s moravskými týmy. Jejich soupeři jsou celky Uherského Hradiště, Orlové či Warioru Brno, také Opava, Břeclav, Kroměříž a Brumov Bylnice. Zpestření pak představuje konfrontace s reprezentací Polska do 16 let.

Bílé hvězdy si přitom vedou znamenitě, když jim patří se ziskem 16 bodů první místo aktuální tabulky. Svěřenci trenérů Romana Mejzlíka a Martina Svobody potvrdili parádní formu i o tomto víkendu. To před nimi stál náročný úkol, jenž spočíval ve dvou zápasech během dvou dnů.

Třebíčští dorostenci zvládli tento křest ohněm na jedničku. V sobotu přivítali mezi mantinely KHNP arény celek Brumova Bylnice, přičemž svému soupeři z východu Moravy nedali sebemenší šanci. Konečný výsledek hovoří jasnou řečí. Koneckonců k triumfu 9:2 patrně není moc co dodávat. Horáci rozhodli o své výhře především během druhé periody, kterou ovládli 5:1. V ofenzivě řadil autor hattricku Michalčuk, ruku k dílu, ale přiložili i další, například Štorek, respektive Šinkovský. Svými zákroky navíc vše spolehlivě jistil brankář Lukáš Vejmelka.

Hned o den později čekal dorostence další těžký oříšek. Dalo by se říci se severomoravskou příchutí. Bílé hvězdy totiž cestovaly do daleké Orlové. Ta je od Třebíče vzdálena bezmála 250 kilometrů. V praxi to znamená, že hráči museli strávit v autobuse více jak tři hodiny, a to počítáme pouze jednu cestu. Odjezd byl přitom naplánován už v 5:30 ráno.

Kdo by si ale myslel, že tyhle podmínky naše mladé hochy nalomily, ten by se zmýlil. I přes nezpochybnitelnou únavu z den starého střetnutí proti Brumovu Bylnici předvedli třebíčští opět velmi kvalitní výkon. Odměnou jim bylo další vítězství, tentokrát 7:4. Opět ho řídili Štorek, Michalčuk a kapitán Dolníček. Prosadili se však i ostatní, to jen dokládá, jak vyrovnaným kádrem dorostenci disponují.

Další utkání bude na programu v neděli 1. prosince, kdy do Třebíče dorazí Opava. Dorazte nás podpořit.

23.11. SK Horácká Slavia Třebíč – HC Brumov Bylnice 9:2

(branky Michalčuk 3x, Svoboda, Šinkovský, Štorek, Krotký, Kuba, Dolníček).

24.11. HC Orlová – SK Horácká Slavia Třebíč 4:7

(branky Štorek 2x, Kuba 2x, Kotačka, Kříž, Novák).

Podobné články

Mládežnický hokej

Sportovní manažer mládeže Martin Čech hovoří o aktuálních tématech

25.06.2020
Mládežnický hokej

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

08.05.2020
Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020