T ř e b í č - Třebíčští při svém prvním domácím zápase přivítali Zubry z Přerova. Po první třetině byl stav pro domácí nakloněn velmi příznivě. David Michálek šikovně naservíroval touš Martinu Šťovíčkovi, který jej z kruhu neomylně poslal za záda přesouvajícího se Michaela Petráska, poté další brankou zvyšoval Tadeáš Král na 2:0. Druhá třetina se povedla více přerovským Zubrům, kterým se dokonce povedl otočit průběh zápasu. Bílé hvězdy se však nevzdaly a do třetí třetiny vstoupily s chutí a odhodláním napravit chyby z předešlé třetiny. Horácká Slavia se sice znovu dostala do vedení, ale Zubři opět zvládli vyrovnat. Zápas se díky tomu dostal do prodloužení, po kterém se z výhry radovali hosté. Pozvaní k redakčnímu mikrofonu ke zhodnocení utkaní přijal mladý a talentovaný útočník Martin Šťovíček.