Víkendové zápasy žáků přinesly dvě výhry a dvě porážky. Dařilo se v Bystřici nad Pernštejnem

T ř e b í č - Žákovské týmy mají za sebou další zápasy a stejně jako minulý víkend s bilancí dvou výher a dvou porážek. Málek v brance starších žáků „B“ vynuloval Bystřici nad Pernštejnem na jejím ledě, za mladší žáky „D“ nastřílel Lisý pět branek a výrazně přispěl k výhře 1:9 proti stejnému soupeři.

Starší žáci Horácké Slavie Třebíč

Starší žáci „A“

Třebíč – Zlín 1:11 (0:6,0:4,1:1)
Branky HST: Čermák

SK Horácká Slavia Třebíč: Rygl - Bláha,Zamazal E.,Šoltés,Mojdl,Dvořák, Čermák,Březka,Zamazal D.,Beneš,Hanák,Svoboda,Budín

Komentář trenéra – Zdeněk Sedláček: Soupeř dneska přivezl kompletní kádr a to se projevilo na výsledku. Hned od prvních minut udával tempo hry a pěknými akcemi navyšoval skóre.Bohužel těch ,co s tím chtěli něco udělat, bylo v našem týmu nemnoho.

Starší žáci „B“

Bystřice n. Pernštejnem – Třebíč 0:5
Branky HST: Černý, Havlíček, Chadim, Trnková, Mráček

SK Horácká Slavia Třebíč: Málek – Hošťálek, Suchánek, Brabec, Dobrovolný, Voznica , Mráček, Bartoš, Trnková, Prokeš, Chadim, Černý, Havlíček

Komentář trenéra – Milan Máj: Kromě první třetiny, kde nám nefungovala obrana a soupeř měl několik přečíslení, tak si myslím že jsme odehráli velice slušný zápas. Jen škoda malého počtu branek, jelikož naše střely končily na mantinelech za branou či na soupeřově brankáři.

Mladší žáci Horácké Slavie Třebíč

Mladší žáci „C“

Třebíč – Zlín 3:12 (2:6,1:3,0:3)
Branky a nahrávky HST: 1. Přibyl, 20. Hájek 37. Tomek (Hájek, Rymeš)

SK Horácká Slavia Třebíč: Bláhová - Rymeš, Gorka, Ostrý - Hájek, Tvarůžek, Prokop, Tomek, Přibyl, Novák, Doležal, Beňovská, Prchal

Komentář trenéra – Milan Přibyl: Zápas jsme začali dobře, hned po buly jsme v osmé vteřině dali první gól. Bohužel po dvanácti vteřinách od našeho úvodního gólu to bylo po naší chybě pod modrou čárou 1:1. Hosté poté byli celý zápas lepší v proměňování šancí a zaslouženě vyhráli.

Mladší žáci „D“

Bystřice n. Pernštejnem – Třebíč 1:9
Branky HST: Lisý 5x, Hájek 2x, Houzar, Parkan

SK Horácká Slavia Třebíč: Krčál - ( od 31. min Nosek)- Hájek, Klouda, Rozsypal, Němec, Bauer, Lisý, Houzar, Bakus, Dočkal, Klapetek, Parkan, Kratochvíl

Komentář trenéra – Milan Máj: Celý zápas jsme byli lepší, jen škoda že jsme nevyužily více šancí, kterých jsme měli docela dost. Jinak si myslím že jsme zaslouženě vyhráli.