Menu +

Výsledky hokejového víkendu mládeže a žáků

Aktuální zprávy
Jako každé pondělí, přinášíme sumarizaci zápasů hraných na domácí půdě i venku našimi mladými nadějemi, tedy juniorkou, dorostem a žáky. Úspěch to nebyl stoprocentní, nicméně většina zápasů skončila v náš prospěch, zač si hoši zaslouží pochvalu.
Sdílejte článek
 

V pátek se dařilo jak našim dorostencům, tak juniorům. Oba dva mladé týmy s bílou hvězdou na dresech vítězily velmi suverénně. Juniorka porazila Prostějov na domácím ledě 6:1 a podle slov jejich trenéra Davida Dolníčka šlo o výhru zaslouženou. „Ač soupeře držel ve hře jejich brankář, náš tým byl po celou dobu zápasu tím lepším.“ Dorost předvedl svou výhru 8:1 ve Žďáru nad Sázavou. Zápas se konal v pozdních večerních hodinách, ale i tak skončil jasnou a zaslouženou výhrou.

Dorost Horácké Slavie se raduje ve Žďáru

V sobotu vyjely i některé žákovské kategorie do Ždáru nad Sázavou a domů se vrátily s jedním vítězstvím a jednou porážkou. Zápasy okomentoval trenér Rosťa Malena takto: „Mladší žáci C porazili domácí 3:2, byla to zasloužená výhra, ale mohla skončit větším rozdílem. V případě utkání starších žáků A, s výsledkem 12:1, hráli domácí velmi slušně, ale bohužel jsme jim ani nepřekáželi.“

Ostatní žákovské kategorie jely měřit síly v neděli do Ledče nad Sázavou. Mladší žáci D zde sehráli velmi vyrovnaný zápas, který měl tempo až dokonce, s výsledkem 5:5. Starší žáci B Ledeč porazili 6:5 v zápasu, který byl podle trenéra jednoznačný, ale dost si ho náš tým zkomplikoval, když inkasoval tři góly v jedné minutě.

Dorostu se v neděli příliš nedařilo v Telči, odkud se vrátil s prázdnou, po prohře 4:3. „Zaspali jsme začátek, kdy jsme dostali tři laciné góly. Podařilo se nám vyrovnat na 3:3, ale domácí tým potom odskočil na 4:3 a utkání vyhrál,“ hodnotí zápas trenérská dvojice Zdeněk Sedláček a Nikola Marek. Vítěznou náladu přivezl z Břeclavi tým našich juniorů a to s výsledkem 1:7. Zápas měli junioři od počátku pod kontrolou a zdá se, že hodlají kopírovat úspěchy našeho, zatím neporaženého, Áčka.

Podobné články

Aktuální zprávy

Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

dnes
Aktuální zprávy

Junioři stále bez ztráty bodu a další víkendová utkání

včera
Aktuální zprávy

Další posila, z Karlových Varů přichází forvard Matěj Zabloudil

14.10.2021