Menu +

Žáci HST absolvovali soustředění na Nesměři, navštívil je tam i Tomáš Vondráček

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V posledním květnovém víkendu proběhlo na Rekreačním středisku Nesměř sportovní soustředění mladších žáků C a D. Díky krásnému počasí hráči strávili celý pobyt venku v přírodě, kde se intenzivně připravovali na následující sezónu. Mimo pravidelných tréninkových jednotek si trenéři Milan Přibyl, Milan Máj, Petr Tomek a Aleš Přibyl pro mladé hokejisty připravili i několik soutěžních disciplín v rámci sobotní olympiády.
Sdílejte článek
 

Odpoledne se pak k týmu připojil i úspěšný třebíčský odchovanec a dvojnásobný mistr extraligy Tomáš Vondráček, který se aktivně zapojil a s hráči si zahrál fotbal. Následně pak vyhlásil společně s trenéry výsledky jednotlivých disciplin a ukázal klukům medaili za letošní získaný mistrovský titul. Vydařený den ještě zakončilo večerní posezení u ohně s opékáním špekáčků.
"Věříme, že se soustředění hráčům líbilo a kromě lepší fyzičky si z Nesměře odvezli i spoustu hezkých zážitků, ze kterých budou těžit v sezóně 2018/2019," přeje si jistě nejen jeden z trenérů Milan Přibyl, ale všichni účastníci soustředění.

Text a foto: Trenér Milan Přibyl

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Podobné články

Mládežnický hokej

První letošní akce Pojď hrát hokej přivedla na stadion tři desítky dětí

27.09.2018
Mládežnický hokej

Mladší žáci soupeře nešetřili, Velkému Meziříčí nasázeli devatenáct gólů

09.09.2018
Mládežnický hokej

Hráči ročníku 2009 úspěšně reprezentovali náš klub na dvou turnajích

06.09.2018