DOR: BRE - TRE 2:7 - O víkendu plný počet bodů - potvrzeno v Břeclavi

T ř e b í č - Po utrápeném pátečním vítězství nad Přerovem zajížděli dorostenci Horácké Slavie na led nevyzpytatelné Břeclavi. V pátek se snad dostatečně poučili, že žádný soupeř se sám neporazí, a tomu napovídá i dnešní jednoznačný výsledek z Břeclavi. Už po dvou třetinách bylo o vítězi zápasu prakticky rozhodnuto. Skóre zápasu otevřel urostlý bek Petr Donutil a ještě v první třetině na jeho gól navázali Svoboda a Deveri, domácí však skórovali také dvakrát. Ve druhé třetině červenobílí přidali tři branky, na které domácí už nezareagovali, a skóre 6:2 po dvou třetinách dávalo téměř jistotu. Tu v poslední třetině potvrdil Jakub Fusek, jenž stanovil konečné skóre 7:2 pro Třebíč.

8.kolo, neděle 28.9.2008
BRE BRE
2:72:3, 0:3, 0:1
Branky SK HS Třebíč: Donutil, Svoboda, Deveri, Weiss, Peroutka, Stromecký, Fusek.