DOR: FRM - TRE 5:5 - Z horkého ledu Frýdku s cenným bodem

T ř e b í č - Už jen pět kol chybí do konce nadstavbové části ligy dorostu a Třebíčští stále vedou svoji skupinu soutěže. Dnes bojovali ve Frýdku-Místku o udržení náskoku. Důležitý duel nakonec nenašel vítěze, Horáci ve druhé třetině vyrovnávali na 2:2, když jejich druhou branku vstřelil urostlý obránce Petr Donutil. Ve třetí třetině hosté už 5:3 prohrávali, ale brankami Patáka a Peroutky z 54. a 56 minuty získali bod. Remíza na ledě Frýdku-Místku je pro slávisty v této fázi sezóny jistě dobrým výsledkem, navíc tým prokázal vysokou morálku, když dokázal smazat i dvoubrankový náskok soupeře.

35.kolo, neděle 25.1.2009
FRM FRM
5:51:1, 1:2, 3:2
Branky a nahrávky: 4. Bartek (Kurajský), 22. Blahuta, 43. Vacula (Králík), 49. Králík Lukáš (Čahoj), 51. Mičulka - 17. Ivaník, 23. Donutil, 32. Kazatel Milan (Ivaník, Dobrovolný), 54. Paták (Šulc, Donutil), 56. Peroutka (Paták) Rozhodčí: Mikula, Hlavatý, Tošenovjan
HC Frýdek-Místek: Golasowski, Třeštík, Jasiok, Vašut, Čahoj, Blahuta, Vacula, Králík, Fiala, Kurajský, Golasovský, Jakubowski, Bártek, Mičulka, Valíček, Beinstein, trenér: Nečas Radim a Kurajský Martin ,vedoucí: Konečný Lubomír
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík, Černý, Vyhnalík, Ivaník, Donutil, Kučera, Peroutka, Dobrovolný, Krejčí, Jakič, Salák, Vlašin, Šulc, Paták, Svoboda, Kazatel, Deveri, trenér: Sláma Luboš, vedoucí: Vlašín Pavel