JUN: TRE - CRU 3:2 sn - Junioři vstoupili do ligy pravou nohou, přehráli silnou Chrudim

T ř e b í č - Po téměř třítýdenní přestávce bez zápasu vstoupili junioři do ligových bojů. Možná proto nebyli v prvních dvou třetinách lepším týmem, ale ve třetí třetině si vše vynahradili. V této části hry byli jednoznačně lepším týmem, soupeře zatlačili před jeho bránu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí vyrovnávací gól. Ten nakonec přišel dvě minuty před sirénou a zápas pak dospěl až do nájezdů. V nich byli Třebíčští také lepší a zaslouženě tedy berou dva cenné body. Výborně se v utkání předvedl kapitán Jiří Všetečka, jenž vstřelil úvodní gól a proměnil i oba své nájezdy, včetně toho vítězného.

1.kolo, pátek 25.9.2015
3:2sn0:0, 1:2, 1:0
CRU CRU
Branky a nahrávky: 32. Všetečka (Matov, Hort), 58. Kajnar (Tůma, Maštera), rozhodující nájezd Všetečka - 36. Koreček (Haltuch), 38. Benýšek (Koreček). Rozhodčí: Čech - Nechvátal, Skopal. Vyloučení: 4:3, navíc Svoboda (TRE) 10 minut za nesprotovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 22:28. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) - Pokorný, Všetečka, Šimka, Hodek, Tichý, Abrahám, Jirák, Burian, Wasserbauer Ji., Bernat, Hort, Veškrna, Matov, Kajnar, Maštera, Tůma, Kučera, Bednář .
HC Chrudim: Cvrček (Peřina) - Benýšek, Berný, burkoň, Machač, Makovský, Martinec, Pilař, Voltner, Dušek, Gabriel, Haltuch, Janoušek, kopečný, Kkoreček, Polák J., Polák O., Solnička, Štěpánek .