JUN: TRE - SUM 3:2 - Těsné, ale velmi cenné vítězství

T ř e b í č - Čtvrtí junioři přivítali sedmý Šumperk, ale na ledě nebyl rozdíl tří míst v tabulce vůbec patrný. Naopak, hosté byli první polovinu utkání lepším a pohyblivějším mužstvem, domácí pak hru vyrovnali a po sérii tutovek dali šťastnou první branku na 1:1 a do konce druhé třetiny ještě v oslabení zvýšil Ondřej Šulc na 2:1. Hsoté ale ještě v téže minutě vyrovnali. V závěrečné části se hrál vyrovnanýa rychlý hokej, domácí lae dokázali v poslední minutě vstřelit třetí gól. hosté odvolali brankáře a dostali puk do sítě, ale až těsně po závěrečné siréně.

14.kolo, pátek 4.11.2011
3:20:1, 2:1, 1:0
SUM SUM
Branky a nahrávky: 35. Vysloužil (Šulc, Paták), 40. Šulc (Vlašín), 60. Paták (Kovalský, Vondráček) - 20. Skoumal, 40. Prokopec (Feledík, Holinka). Rozhodčí: Mech, Chocholouš, Klein. Vyloučení: 4:4, navíc Vyhnalík (TRE) Horváth, Kastner (SUM) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 73. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (ČErný) - Peroutka, Belatka, Krekčí, Pálak, Vyhnalík - Paták, Vysloužil, Šulc, Musil, Kovalský, Vondráček T., Vlašín, Marek, Weiss, Stromecký
Draci Šumperk: misiorz (Hoffmann) - Navrátil, Vepřek, Feledík, Holinka, Prokopec, Drtil, Horváth, Žalčík, Kovář, Galuška, Řehák, Horák, Kastner, Skoumal, Chytil, Nevrlý, Řezáč, Hodulák