JUN: ZNO-TRE 2:5 - Třebíč otupila orlí zobáky

T ř e b í č - S předposledním Znojmem neměla třebíčská juniorka mnoho práce. Už ve druhé minutě otevřel skóre po přihrávkách Kesnera a Dočekala urostlý Pavel Vyhnálek. Další branky pak přidali ve druhé třetině Němec a Fila. V poslední dvacetiminutovce se ještě trefil Kundela a v power-play Orlů uzavřel skóre utkání Petr Krutiš. Při závěrečném podávání rukou však ještě došlo k hromadné potyčce, kterou vyvrcholila frustrace domácích hráčů z další ztráty bodů.

36.kolo, sobota 12.1.2008
ZNO ZNO
2:50:1, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky: 2. Vyhnálek (Kesner, Dočekal), 23. Němec (Jánský), 38. Fila (Dočekal), 47. Kundela (Kurial, Kadela R.), 60. Klíma (Burián) - 25. Lattner (Barák), 58. Ferenčík (Lattner, Šindelář). Rozhodčí: Skoupý - Held, Hudáček. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 34:49. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5.
Orli Znojmo: Müller - Blažek, Vejvoda, Geryk, Šindelář, Spurný - Andráši, Lengál, Sajdl, Alexa, Barák, Lattner, Trojan, Duba, Kovalský, Ferenčík.
SK Horácká Slavia Třebíč: Burgr - Vlašín, Rajský, Popela, Dvořák, Kadela R., Němec, Dostál, Jánský, Kundela, Burian, Fila, Klíma, Kadela E., Burián, Kurial.