MDO: HKR - TRE 5:3 - Hradec se na body hodně nadřel

T ř e b í č - Podruhé v řadě se díky odloženému utkání čtvrtého kola utkali Třebíčští s dorostenci Hradce Králové. Tentokrát se ale hrálo na ledě Východočechů. Ti od dvanácté minuty prohrávali gólem Abraháma 0:1, ale do konce první třetiny stihli vyrovnat. Vyrovnané skóre a šanci na bodový zisk drželi Horáci až do poslední třetiny. Tu ale prohráli 3:1 a z Hradce Králové se tak vracejí s prázdnou.

13.kolo, čtvrtek 12.11.2009
HKR HKR
5:31:1, 1:1, 3:1
Branky a nahrávky: 19 Matějček (Kastner), 30. Pekárek (Procházka), 42. Konečný (Kastner, Dostálek), 48. Klemenc (Gregor, Nedvídek), 60. Klemenc (Nedvídek) - 12. Vondráček, 24. Abrahám (Horký), 50. Roupec (Bednář). Rozhodčí: Lučan - Martínek, Pošvář. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 55:24. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.
Mountfield HK: Hermann - Žák, Matějček, Gregor, Souček, Suk, Žoch, Konečný - Jebavý, Pekárek, Kastner, Nedvídek, Ouzký, Dostálek, Bartoň, Procházka, Kocián, Klemenc.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fučík - Pyrochta, Jelínek, Tvarůžek, Moravec, Donutil, Robotka, Pelikán - Roupec, Vondráček, Abrahám, Burián, Bednář, Horký, Maštalíř, Jahoda, Mašek.