MDO: TRE-CEB 5:9 - Srdnatý výkon oslabené Třebíče na Budějovice nestačil

T ř e b í č - Šesté kolo extraligy mladšího dorostu přivedlo na třebíčský led HC České Budějovice. Jihočeši měli k dispozici kompletní čtyři pětky, zatímco domácím se jen pomalu vyprazdňuje marodka a do pole mohli postavit jen čtrnáct hráčů, z toho čtyři obránce. Přesto slávisté s hosty drželi přijatelný stav až do padesáté minuty do stavu 5:6. Ve druhé polovině třetí třetiny však prořídlé sestavě Třebíčských začaly docházet síly a hosté to nemilosrdně trestali. Výborným výkonem se prezentoval brankář Tomáš Fučík, jenž musel krýt 54 střel, z toho 25. jich bylo vysláno ve třetí třetině.

6.kolo, neděle 4.10.2009
5:92:3, 2:2, 1:4
CEB CEB
Branky a nahrávky: 1. Vondráček P. (Roupec), , 9.Roupec (Vondráček P), 25. Bednář (Moravec), 32. Roupec (Horký), 48. Mašek (Bednář) - 5. Krcho (Bílek), 14. Ruda (Švec), 17. Švec (Rob, Piegl), 29. Flegl, 30. Salák, 43. Rob (Švec, Ruda), 50. Ruda (Rob), 52. Švec (Rob), 53. Salák (Kutiš) . Rozhodčí: Vokurka - Kotlík, Polák J.. Vyloučení: 5:7, navíc Dlugoš (CEB 10 minut. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 15:54. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:9.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fučík - Jelínek, MOravec, Donutil J., Robotka, Pelikán, Roupec, Juráň, Vondráček P., Abrahám, Burián T., Bednář, Horký, Maštalíř, Mašek
ČEZ Motor České Budějovice: Dvořák - Škopek, Susko, Pařízek, Piegl, Kutiš, Ťoupal, Flegl, Mareš, Krcho, Rob, Ruda, bílek, Pastyřík, Šesták, Dlugoš, Švec, Salák