MDO: TRE - MBL 1:5 - Hrát jen pět minut nemůže v hokeji stačit

T ř e b í č - Mladší dorost Horácké Slavie si ani v osmém kole ELIOD extraligy body nepřipsal. Přitom jak ukázalo posledních pět minut utkání, kdyby přístup hráčů byl od první do poslední minuty takový, jako v závěru utkání, byl soupeř určitě hratelný. Jenže hrát jen posledních pět minut nemůže stačit na žádného soupeře a samotný brankář nikdy ještě žádný zápas nevyhrál. Čestný úspěch domácích zaznamenal Roman Bartůněk až v předposlední minutě utkání.

8.kolo, neděle 16.10.2011
1:50:3, 0:2, 1:0
MBL MBL
Branky a nahrávky: 59. Bartůněk (Mejzlík) - 4. Ďurač (Mašek Jan.), 11. Durdil (Šulc), 18. Ďurač (Průšek), 30. Mašek Lukáš (Sedmík), 38. Ďurač (Průšek). Rozhodčí: Doležal - Honza, Stehlík. Vyloučení: 5:7, navíc Ferda 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 21:32. Průběh utkání: 0:5, 1:5.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Loubal) - Trnka, Matov, Všetečka, Sysel, Vškrna, Šimka, Hodek, Hort, Kajnar, Caha, Bartůněk, Pokorný, Ferda, Mlynář, Michálek, Maštera, Kabelka, Urban, Oburka, Mejzlík
BK Mladá Boleslav: Růžička (Kváča) - Mattis, Mašek, Jan, Mašek Lukáš, Krejčík, Fulhammer, Průšek, Veselý, Durdil, Žalud, Ďurač, Skořepa, Němec, Šulc, Sedmík, Černý