Páťáci po neúspěchu se Znojmem sebrali bod Hodonínu

T ř e b í č - V sobotním kole třebíčští mladíci neuspěli va Znojmě, kde podlehli 5:2 místním Orlům a proto chtěli v domácím utkání s Hodonínem vyhrát. Dlouho to vypadalo, že se jim to poadaří nakonec však bojovní hosté domácím dovolili zisk jednoho bodu za remízu 3:3. Velmi dobrý výkon podal Roman Bartůněk, který jednu branku dal a na jednu nahrál, ale také se mu nepovedlo proměnit dva samostatné nájezdy.

12.kolo, neděle 10.12.2006
3:32:0, 0:1, 1:2
HOD HOD
Branky SK HS Třebíč: 7. R.Bartůněk, 15.M.Mejzlík (J.Abrahám), 41. M.Juráň (R.Bartůněk) .
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka, D.Svoboda - P.Veškrna, T.Hodek, V.Dobeš, A.Oburka, M.Štveráček, F.Pyrochta - J.Tůma, J.Abrahám, M.Mejzlík - J.Jahoda, R.Bartůněk, P.Matov - J.Dobeš, M.Juráň, J.Válal
HC Hodonín:

Hned od úvodních minut se hrál rychlý hokej plný osobních soubojů. V 7. minutě ujel z vlastního obranného pásma rychlík R.Bartůněk a krásnou střelou vymetl pavučinu hodonínského brankáře - 1:0. V druhé polovině úvodní části hry domácí zapomněli na útočníka hostí, ale třebíčský brankář zachoval klid a s ledovým klidem odmítl vyrovnání. V poslední minutě se domácí dostali po pěkné akci do dvoubrankového vedení. Z vlastní třetiny našel na útočné modré P.Veškrna svého spoluhráče J.Tůmu, který zatáhl puk kolem mantinelu až za bránu. Tam si převzal puk J.Abrahám, vyjel před bránu a zakončil. Jeho střelu dokázal brankář vyrazit, ale M.Mejzlík pohotově zakončil - 2:0.

Ve druhé části hry pokračoval rychlý hokej, domácí měli ve 22. minutě velkou šanci na zvýšení svého náskoku, ale J.Jahoda svou šanci neproměnil. Hosté ihned z protiútoku trestali - 1:2. Do konce třetiny se pak už skóre již nezměnilo.

V závěrečné části hry se hostům podařilo brzy vyrovnat a tak se od 32. minuty začínalo znovu. Více šancí ke vstřelení branky měli domácí hráči, ale R.Bartůněk své další sólo již nepromněnil. Hostům se naskytla obrovská příležitost, aby se ujali vedení, když hráli přesilovku 5:3. Jenže byli to domácí, kteří mohli trestat, když v oslabení dvou hráčů v poli ujel opět R.Bartůněk, ale tísněn protihráčem již nestačil důrazně zakončit. Ve 41. minutě byli domácí za svou snahu odměněni v podobě branky M.Juráňe, kterému pěkně přenechal puk R.Bartůněk - 3:2. Zdálo se, že domácí již vedení udrží, ale hostům se po nedůslednosti třebíčské obrany podařilo ve 43. minutě vyrovnat. V dramatickém závěru se již žádnému týmu nepodařilo vstřelit vítězný gól a tak si oba týmy body rozdělili.