SDO: TRE - MIL 8:1 - Překvapení se nekoná, Milevsko odjíždí s osmičkou

T ř e b í č - Divácky nepříliš atraktivní zápas vidělo šedesát diváků. Utkání poznamenal vysoký počet vyloučených, i když se nehrálo nějak tvrdě, nebo zákeřně. Třebíčští hráli v kombinované sestavě, doplněné několika hráči z mladšího dorostu a zápas na svou stranu zlomili v polovině druhé třetiny, kdy nasázeli v průběhu dvou minut tři branky. Hattrick zaznamenal Jan Abrahám.

19.kolo, pátek 7.12.2012
8:12:0, 3:1, 3:0
MIL MIL
Branky a nahrávky: 15. Michálek, 15. Kučera (TS), 26. Jirák (Fortelný, Abrahám), 27. Abrahám, 27. Abrahám (Fortelný), 44. Matov (Kučera, Urban), 54. Kučera (Matov, Urban), 60. Abrahám (Michálek) - 28. Pavlečka (Kolčaba). Rozhodčí: Kukeně - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 12:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Hodek, Šimka, Kochánek, Štveráček, Kabelka, Abrahám, Fortelný, Jirák, Urban, Matov, Michálek, Hort, Kučera
HC Milevsko: Kolář - Kolčaba, Jíška, Homola J., Kothera, Pouch, Nevolný, Hanzlík, Mácha, Homila V., Jiroušek, Pavlečka, Urban