Menu +

SDO: TRE - ZDR 2:5 - Starší dorost s extraligovým Žďárem dlouho držel krok

Reportáže
T ř e b í č - Také mládež už zahájila přípravná utkání, a to včetně staršího dorostu, který je po zrušení juniorské ligy nejstarší kategorií, která bude v Třebíči hrát mládežnický hokej. Hostující Žďár nad Sázavou byl v prvním zápase lepší, ovšem třebíčští trenéři Radek Novák a Milan Přibyl dali příležitost všem hráčům z kádru, pro které bylo utkání velkou školou. Získané zkušenosti by měli hráči zúročit v dalších utkáních.
Sdílejte článek
 
přát, úterý 8.8.2017
TRE TRE
2:50:2,1:2,1:1
ZDR ZDR
Statistiky
Branky a nahrávky: 39. Caha (Marek), 49. Nejedlý ( Mojdl, Dvořák L. ) - 1. Jindra ( Hromádka) , 19. Bačo , 28. Dospěl (Gergel) , 30. Gergel (Černohorský), 40. Berčík ( Gergel, Černogorský ). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík, (30. Dobrovolný), Lukáš Dvořák,Marek, Vlk, Koňařík, Škrdlová, Pacalová, Němec, Kameník, Válek, Bednář, Dvořák Libor, Nejedlý, Caha, Vedral, Mojdl, Kotačka, Makovička, Pacal, Svoboda, Pavelka, Průša, Viskot.
SKLH Žďár nad Sázavou: Vorčák, Novotný, Melichar, Čermák, Černohorský, Jonek, Prokop, Budín, Berčík, Kuluris, Dospěl, Gergel, Hromádka, Jindra, Vlk, Poczek, Konečný, Bačo.
Ohlasy trenérů

Milan Přibyl - SK Horácká Slavia Třebíč: Přestože jsme nastoupili k prvnímu přátelskému utkání rovnou proti celku, který hraje vyšší soutěž, snažili jsme se na to nemyslet a podat kvalitní výkon. Mužstvo se vzhledem k začátku sezóny teprve sehrává a učí při hře spolupracovat, proto bylo naším hlavním cílem zapojit všechny hráče z týmu. Konečný výsledek byl sice pro nás nepříznivý, ale pevně věřím, že si hráči z dnešního zápasu odnesli cenné zkušenosti a motivaci na sobě pracovat za účelem podávání skvělých herních výkonů v nadcházející sezóně.

Podobné články

Reportáže

Mladší dorost se doma loučil výhrou, výbornou brankářku z Příbrami překonal dvakrát a bere tři body

16.03.2018
Reportáže

Starší dorost začal zápas s Chrudimí špatně, ztrátu už nedohnal

09.03.2018
Reportáže

Třebíčští podlehli ve velké bitvě Vsetínu, vytoužené play-off si letos nezahrají

24.02.2018