SDO: TRE - ZNO 6:3 - Souboj o druhé místo vyhráli Horáci, Znojmo bez bodu

T ř e b í č - V souboji druhého se třetím týmem tabulky se lépe vedlo domácícm slávistům. Ti unikli Orlům až na 5:0, jenže pak přestali proměňovat šance a hosté snížili až na 5:3. V poslední minutě sáhli Znojemští i k power - play, ale to se jim nevyplatilo. Nejen, že nevstřelili gól, ale naopak inkasovali rozhodující branku na 6:3. Utkání výborně vyšlo Janu Abrahámovi, střelci dvou gólů a brankáři Tomáši Fučíkovi, který svůj tým při šancích supeře výrazně podržel. FOTOGRAFIE PŘIPRAVUJEME.

21.kolo, pátek 6.1.2012
6:33:0, 2:2, 1:1
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 3. Abrahám (Roupec), 7. Burián (Bednář, fučík), 16. Abrahám (Bednář), 24. Vondráček, 28. Roupec, 60. Ošmera - 35. Tondl (Vald) 40. Tondl (Jarčov, Šťáva), 52. Jarčov (Šťáva). Rozhodčí: Kopeček - Kavina, Rampír. Vyloučení: 7:5, navíc Mašek (TRE) 10 minut za nesportovní chování, Koňařík (ZNO) 5 + OK za hrubost, Hloupý (ZNO) 2 + 10 za úder do oblasti hlavy a krku. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Průběh utkání: 5:0, 5:3, 6.3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fučík (Vejmelka) - Pelikán, Fortelný, Ošmera, Tvarůžek, Štveráček, Neveselý, Roupec, Bednář, Tůma, Mašek, Juráň, Jirák, Abrahám, Vondráček, Obůrka, Burian P. Burián T.
Orli Znojmo: Šlapáček (Dočekal) - Kruckovyč, Cílek, Hloupý, Koňařík, Šťáva, Toman, Cerovečki, Hačecký, Horák, Jarčov, Labder, Tondl, Lesonický, Schejbal, Vald, Fruwirt