Třebíčské znovu kosí zranění, na Kladně neuspěli. Už v pondělí vyzvou doma Přerov

T ř e b í č - Zatím nejvyšším rozdílem v sezóně skončilo utkání čtyřicátého třetího kola WSM Ligy mezi Kladnem a Třebíčí. Předchozí tři zápasy byly vyrovnané a dvakrát se v nich radovali Třebíčští, tentokrát se však na ledě Středočechů jednoznačně prosadili domácí. Čistý hattrick zaznamenal domácí Jakub Strnad a Třebíč v polovině zápasu prohrávala už 3:0. Snížení přinesla přesilovková kombinace a přesný zásah z hole Luboše Horkého, který se v třebíčském dresu objevil po delší době. Ve třetí třetině přidali domácí ještě dvě branky, trefili se Kurjanov a Machač. Třebíčští opět museli kombinovat se sestavou, stále chybí zranění Král a Furch, chyběl i Půža, Kratochvíl a kapitán Dolníček. Ke smůle hostů navíc museli v průběhu první třetiny ze hry odstoupit Vodný a Jan Wasserbauer.

43.kolo, sobota 27.1.2018
KLA KLA
5:12:0, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 2. J. Strnad (R. Přikryl, Kehar), 19. J. Strnad (Machač, R. Přikryl), 31. J. Strnad (Pekr, Štindl), 48. Kurjanov (D. Tůma, J. Kloz), 49. Machač (M. Hořava) – 33. L. Horký (Erat, Vágner). Rozhodčí: Jechoutek, Zubzanda – Štofa, Beneš. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1919. Střely na branku: 58:29. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.
Rytíři Kladno: Cikánek – Kehar, P. Hořava, F. Matula, Štindl, Repe, Štich, Lenďák – Machač, Zikmund, T. Kaut – Redlich, Kurjanov, R. Přikryl – D. Tůma, J. Kloz, Kubík – Pekr, M. Hořava, J. Strnad.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál – Spurný, Čejka, Nedbal, Kaláb, D. Mikyska, L. Vágner, Jiří Wasserbauer – Malec, Paták, Erat – Mlynář, Kusko, T. Havránek – Vodný, Jan Wasserbauer, Kristl – L. Horký, Gajarský.