T ř e b í č - Předposlední utkání Regionální ligy juniorů zavedlo třebíčské hráče do daleké Opavy, kde se ale hraje v náhradních podmínkách kvůli rekonstrukci opavského stadionu. Hostům chvíli trvalo, než se oklepali z daleké cesty a srovnali se s neobvyklými podmínkami. OD druhé třetiny už ale zápas ovládli, šli do vedení 4:0 a nakonec jasně zvítězili 5:1. S výkonem jsme spokojeni, konstatoval trenér David Dolníček.

9.kolo, pátek 15.3.2024
OPA OPA
1:50:0, 1:4, 0:1
Branky a nahrávky: 34. Hrdý (Glos, Vojkuvka) – 21. Horký, 30. Huňady (Čermák), 31. Čermák (Šoltes), 32. Hanák (Hájek, Čermák), 48. Kříž (Hanák). Rozhodčí: Lukáš Blaževič — Zdeněk Kopečný, David Lasák. Vyloučení: 6:3, navíc Platzek (OPA) – 5 min., hrubost, Kuba (TRE) – 10 min. osobní trest, nesportovní chování. . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.
HC Slezan Opava: T. Pernica (M. Haničák) — M. Rychtr, D. Drastich, M. Kohut, J. Duškevič, L. Číž, A. Grigarčík — L. Benš, J. Platzek, T. Wendelin, R. Hrdý, T. Vojkuvka, Š. Nádeníček, O. Krvač, D. Klapetek, T. Vlach, M. Glos
SK Horácká Slavia Třebíč: L. Vejmelka (O. Málek) — J. Šoltes, P. Kříž, F. Bláha, T. Suchánek, R. Němec, A. Svoboda — T. Kuba, P. Čermák, J. Hanák, V. Nesvadba, T. Havlíček, J. Hájek, A. Horký, P. Bartoš, J. Huňady, T. Chadim