Menu +

Lukáši Slámovi drží palce i reprezentace v Kanadě

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Od včerejší nešťasné události bylo na diskusním fóru našeho webu zaplněno třináct stran příspěvků od lidí z celé republiky, kteří vyjadřuhjí Lukášovi velkou podporu. Všem za to děkujeme a Lukášovi to při nejbližší příležitosti vyřídíme. Na naši adresu přišel také e-mail z Kanady od hráčů a trenéra národního týmu do dvaceti let. Jeho znění najdete níže.
Sdílejte článek
 
Vážená rodino třebíčského hokeje,

Zpráva o příhodě Lukáše Slámy nás zastihla v průběhu poslední přípravy na ledě na náš rozhodujicí zápas s Rusy v Kanadě. Bezprostředně poté jsme kontaktovali pana Čapka, aby nám podal informace o zdravotním stavu "Salyho".

Nejsme tady v situaci kdy bychom mohli jásat, dnes v noci budeme bojovat za všechny, kteří nám zachovali přízeň ale i za ty, kteří nás už odepsali a věříme, že celou situaci zvládneme.

V naši mysli jsme ale s Lukášem v jeho těžkém boji a doufáme, že vše dobře dopadne a Lukáš bude brzy mezi námi zpět. Hráče a člověka jako je Lukáš, s jeho morálními hodnotami a s odhodláním být vždy připraven pomoci, třebíčský hokej potřebuje.

Chceme tímto i poděkovat olomouckým hráčům za jejich lidskou pomoc a celému klubu za postoj k této události.

Česťa s Kaňourem, Kempesem a Ostřížem

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024