Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Třebíčští přivítali na svém ledě Frýdek-Místek. První třetina začala lépe pro Horáckou Slavii, ve které otevřel skóre Martin Šťovíček, ale hostům se ještě v též třetině podařilo srovnat. Ve druhé třetině se podařilo pokořit ono pověstné prokletí druhé třetiny, když se brankami Tomáše Havránka a Matěje Psoty dostali Třebíčští do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině potvrdil vítěství Třebíče svým golem ještě Michal Vodný na konečný stav 4:1. Pozvání k redakčnímu mikrofonu a ke zhodnocení utkaní přijal mladý usměvavý útočník Matěj Psota.

OMLOUVÁME SE ZA SNÍŽENOU KVALITU ZVUKU.

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž